fbpx

Webinaria Cyfrowego Dialogu – online od lat!

Czy pamiętacie, że zawsze przygotowywaliśmy dla Was mnóstwo webinarów i spotkań online? Jesteśmy pewni, że część z nich czeka w Waszych zakładkach „do obejrzenia” – przypominamy, że może właśnie teraz jest na to dobry moment.

Wszystkie webinaria – z których część ma postać kilkugodzinnych warsztatów online – można obejrzeć na naszym kanale na YouTube.

Każdy z filmów staraliśmy się opisać i otagować, a także umieścić na odpowiedniej playliście. Co możecie tam znaleźć?

Oczywiście nasza przygoda zaczęła się od Scratcha i rozmawialiśmy o nim na różnych poziomach i dookoła różnych zagadnień – od prostych programów na start, po wykorzystanie na różnych przedmiotach i jego bardziej zaawansowane możliwości.

Oprócz tego – z racji realizacji projektów skierowanych głównie do uczących w klasach 1-3 szkoły podstawowej, mamy ogromny zasób webinarów dotyczących nauki programowania w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej – od maty, zabaw offline i Scratcha Juniora, przez roboty i Makey Makey.

Poza tym – TIK w edukacji, myślenie projektowe (design thinking), majsterkowanie, tworzenie aplikacji mobilnych, a nawet Java i GIT – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszamy do przeglądania i oglądania!

obrazek w nagłówku: unsplash.com

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *