fbpx

W drodze po Koronę Ziemi – webinar z Michałem Leksińskim

Już 25 marca pozwolimy Wam oderwać się na chwilę od edukacji. Choć nie do końca, bo będziecie mogli spojrzeć na nią przez pryzmat opowieści o górach. Zabierzemy Was w niezwykłą podróż z fantastycznym człowiekiem Michałem Leksińskim, twórcą projektu podróżniczego 7 Happy Summits dedykowanego podopiecznym Fundacji „Happy Kids” z rodzinnych domów dziecka, który jest wędrówką przez najwyższe szczyty wszystkich kontynentów, by pokazać, że nawet największe marzenia można zrealizować, gdy pasja łączy się z determinacją.

Nasze spotkanie to będzie historia o górach, ale my już wiemy, że Michał w górach potrafi odnaleźć to, co najważniejsze i o tych najważniejszych rzeczach będzie opowiadał. O tym…

– czym jest wyzwanie Korony Ziemi?
– ile w tym wyzwaniu gór, a ile walki o sponsorów?
– które góry do tej pory były najtrudniejsze?
– jak łączyć pracę zawodową i pasję?
– czym jest Projekt: Wyprawa?

Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy nie tylko miłośników gór, ale również tych wszystkich, którzy uwielbiają barwne opowieści, poruszające wyobraźnię – tego z pewnością na spotkaniu z Michałem nie zabraknie. Teraz już wiecie, że nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu.

Link do spotkania: W drodze po Koronę Ziemii

Michał Leksiński

Podróżnik
Zwiedził prawie 50 krajów świata. Wspinał się na 6 kontynentach. Kolekcjoner najwyższych skoków świata na bungee. Twórca charytatywnego projektu „7 Happy Summits” – Korony Ziemi dla Fundacji Happy Kids. Prywatnie miłośnik alpinizmu. Były iluzjonista. Manager projektu i rzecznik prasowy Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 17/18.

Profesjonalista
Dyrektor ds. PR związany z firmą CEC Government Relations. Z wykształcenia politolog, absolwent 5 kierunków studiów podyplomowych: psychologia społeczna (SWPS), psychologia motywacji (SWPS), Szkoła mistrzów pióra (Collegium Civitas), Strategiczny Wywiad Biznesowy (Akademia Koźmińskiego), London School of PR (ZFRP). Pomysłodawca unikatowego kierunku studiów podyplomowych (Collegium Civitas) – Marketing Sportów Ekstremalnych.

Twórca/mówca
Opowiada o podróżach. Snuje historie o wyprawach. Mówi o roli metafor w sporcie i edukacji. Pomaga i współtworzy serwisy dla twórców (Patronite.pl – największa platforma e-mecenatu w kraju), dla podróżników (sharemap.org – serwis mapowy do planowania i prezentowania podróży).Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *